Dopravu na místo dodání zboží zajišťuje prodávající zpravidla s využitím specializovaných služeb třetí osoby, vždy však za podmínek, které jsou součástí objednávky. Prodávající si vyhrazuje právo změnit přepravce včetně rozhodnutí využít k dopravě objednaného zboží vlastních prostředků, a to i bez předchozího upozornění kupujícího. Tato změna se však nesmí projevit snížením kvality doručení a změnou její ceny.

PPL

U objednávek do 30 kg nabízíme dodání zboží přepravní společností PPL. Cena dopravy činí 140,- Kč při platbě před odběrem platební kartou nebo bankovním převodem. Dobírka je zpoplatněna částkou 40,- Kč. 

Objednávky nad 30 kg doručujeme vlastním vozidlem. Cena dopravy závisí na množství objednaného zboží.

V případě, že obdržíte informaci o doručení, ale v čase doručování nebudete na dané adrese k zastižení, je možné zásilku přesměrovat a vyzvednout na nejbližším Parcel Shopu.

Zásilkovna.cz

U objednávek do 5 kg včetně balení nabízíme dodání zboží přepravní společností Zásilkovna.cz. Cena dopravy činí 70,- Kč při platbě před odběrem platební kartou nebo bankovním převodem. Dobírka je zpoplatněna částkou 40,- Kč. 

Objednávky s hmotností 5-10 kg včetně balení doručujeme přepravní společností Zásilkovna.cz. Cena nadrozměrné dopravy činí 100,- Kč při platbě před odběrem platební kartou nebo bankovním převodem. Dobírka je zpoplatněna částkou 40,- Kč. 

Doprava naším vozem

Objednávky po Brně a v Pohořelicích (Pohořelice + okruh 20 km) v minimální výši 1 500,- Kč vám doručíme zdarma naším vozem. Rozvozové dny jsou úterý a čtvrtek.

Doprava zboží nad 30 kg

Zboží nad 60 kg po České republice Vám můžeme doručit naším vozem. Dopravné účtujeme12,00 Kč/km (cena vč. DPH).

Další možností je přepravní společnost DHL. Cena však bude vypočtena dle objemu zboží a místa dodání. O ceně Vás v tomto případě budeme informovat dopředu. 

Osobní odběr

Osobní odběr je možný po telefonické dohodě v Brně nebo Pohořelicích na těchto adresách.

Platby

Při osobním odběru je možná platba v hotovosti, a to přesnou částkou uvedenou v objednávce nebo převodem. Zboží bude vydáno po připsání částky na účet.